ul. Nadwiślańska

Lokalizacja

  • ul. Nadwiślańska 1
  • start od 15:30

Line-up

15:30
ul. Nadwiślańska

Edyta Górecka

15:30
ul. Nadwiślańska

Edyta Górecka

Więcej

Scena Debiutów

Lokalizacja

  • Hevre ul. Meiselsa 18
  • start od 16:00

Line-up

16:00
Scena Debiutów

Hearts Hunters

16:00
Scena Debiutów

Heart Hunters

Więcej
17:00
Scena Debiutów

Szymonmówi

17:00
Scena Debiutów

Szymonmówi

Więcej
18:00
Scena Debiutów

Postman

18:00
Scena Debiutów

Postman

Więcej
19:00
Scena Debiutów

OY Sound System

19:00
Scena Debiutów

OY Suound System

Więcej
20:00
Scena Debiutów

Ziela

20:00
Scena Debiutów

Ziela

Więcej

Bulwar Czerwieński

Lokalizacja

  • Bulwar Czerwieński
  • start od 15:00

Line-up

15:00
Bulwar Czerwieński

Warsztaty z plecenia wianków

Warsztaty z plecenia wianków 15.00 - 17.00

Konkurs na najpiękniejszy wianek 16.00 - 18.00

Ogłoszenie wyników konkursu na najpiękniejszy wianek na scenie Coca-Cola o godz. 19.30

15:00
Bulwar Czerwieński

Więcej
16:00
Bulwar Czerwieński

Konkurs na najpiękniejszy wianek

Konkurs na najpiękniejszy wianek 16.00 - 18.00

Ogłoszenie wyników konkursu na najpiękniejszy wianek na scenie Coca-Cola o godz. 19.30

16:00
Bulwar Czerwieński

Więcej
22:30
Bulwar Czerwieński

Pokaz Pirotechniczny

22:30
Bulwar Czerwieński

Więcej

Szpitalna 1

Lokalizacja

  • ul. Szpitalna 1
  • start od 22:00

Line-up

22:00
Szpitalna 1

Szpitalna 1 | Noc Klubowa

Duży Pokój:
Ludwig A.F. Röhrscheid (Exo Recordings International)
Janurz
Vagary b2b Meke
Pillangó

Mały Pokój:
Intyre (Technopatia)
4\4 (Technopatia)

22:00
Szpitalna 1

Więcej

Strefa

Lokalizacja

  • Tomasza 31
  • start od 22:00

Line-up

22:00
Strefa

Strefa | Noc Klubowa

Noc Tańca

z muzycznym udziałem kapeli Raraszek

tańce poprowadzą: Piotr i Bogumiła Zgorzelscy

22:00
Strefa

Więcej

Prozak 2.0

Lokalizacja

  • plac Dominikański 6
  • start od 22:03

Line-up

Pasaż

Lokalizacja

  • ul. Stolarska 5
  • start od 22:00

Line-up

22:00
Pasaż

Pasaż | Noc Klubowa

KINO PASAŻ | techno
- Sept / Voxnox Records / WWA
- Kuba Château / Wodawater
- Not So Pro / Pasaż // Bday set
- DZMK b2b CEZETEN / Pasaż
- KOWA /Tch_nt
- SQBI / Pasaż

OGRÓDEK | house
- Dazed Bros
- Blezz
- Outta_8
- Filet
- Piotr Suchański PeeTee S

22:00
Pasaż

Więcej
22:00
Pasaż

Prozak 2.0 | Noc Klubowa

[-1]
Małolat/ Auer (SOUNDSYSTEM)
Szanowny
Bubblegun aka Third Eye Dimension


[-2]
NACHT
VONDA7
Re_silence
Discox

22:00
Pasaż

Więcej

Forum Przestrzenie

Lokalizacja

  • Marii Konopnickiej 28, 31-000 Kraków
  • start od 22:00

Line-up

22:00
Forum Przestrzenie

Forum Przestrzenie | Noc Klubowa

The Afronauts
Kaj't
Dj Łapsky

22:00
Forum Przestrzenie

Więcej

Hevre

Lokalizacja

  • Beera Meiselsa 18, 31-058 Kraków
  • start od 11:00

Line-up

11:00
Hevre

Giełda Winyli

Tysiące Winyli za piątaka oraz setki nowości,
rzadkie wydania i wyczekiwane reedycje,
premiery oraz bestsellery, do tego Winyl w jednej cenie!!!
To i dużo więcej w dla Was w HEVRE.

11:00
Hevre

Więcej
21:00
Hevre

Hevre | Noc Klubowa

AA+ live !
Jan Rostworowski a.k.a Fonix & Karolina Bik live !
JAH BASS
BAKBLIVV

21:00
Hevre

Więcej

skrzyżowanie ul. Józefa i Wąskiej

Lokalizacja

  • ul. Józefa 21
  • start od 20:00

Line-up

20:00
skrzyżowanie ul. Józefa i Wąskiej

Potańcówka z Festiwalem Kultury Żydowskiej


* program powstały przy współpracy z Festiwalem Kultury Żydowskiej

20:00
skrzyżowanie ul. Józefa i Wąskiej

Mała Orkiestra Dancingowa

Więcej

plac przed Muzeum Narodowym

Lokalizacja

  • al. 3 maja 1
  • start od 15:30

Line-up

15:30
plac przed Muzeum Narodowym

Buskers Band

15:30
plac przed Muzeum Narodowym

Więcej

Rynek Podgórski

Lokalizacja

  • Rynek Podgórski
  • start od 10:30

Line-up

10:30
Rynek Podgórski

Największa lekcja jogi

Kraków bije Rekord Polski w Największej Sesji Jogi!

Zostań rekordzistą i dołącz do wyzwania!

Nieważne czy od dawna ćwiczysz jogę czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na macie. Przyjdź i pobij rekord Polski.
Zabierz ze sobą matę do jogi, rodzinę i przyjaciół, będzie się działo!

Impreza jest związana z obchodami Światowego Dnia Jogi i krakowskim Festiwalem Joga Party.
Organizowana w ramach tegorocznych Wianków.

10:30
Rynek Podgórski

Więcej
15:30
Rynek Podgórski

Kapela Hanki Wójciak

15:30
Rynek Podgórski

Kapela Hanki Wójciak

Więcej
16:15
Rynek Podgórski

Diri Levsky

16:15
Rynek Podgórski

Diri Levsky

Więcej

plac Szczepański

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Norwegii

Lokalizacja

  • plac Szczepański
  • start od 15:30

Line-up

15:30
plac Szczepański

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Norwegii

Uliczne granie

15:30
plac Szczepański

Fiskå Musikkorps (Orkiestra Dęta z Norwegii)

Więcej
16:00
plac Szczepański

Mikrokosmos

16:00
plac Szczepański

Mikrokosmos

Więcej

plac św. Marii Magdaleny

Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej "Cantata" Chór "Psalmodia" Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II

Lokalizacja

  • plac św. Marii Magdaleny
  • start od 15:30

Line-up

15:30
plac św. Marii Magdaleny

Uliczne Granie

Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej "Cantata"
Chór "Psalmodia" Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II

15:30
plac św. Marii Magdaleny

Więcej

OFF Wianki przy Pompie

Scena pod Pompą Cafe Teatralana 18.00 Eta Hox 19.00 Fedkowicz Duo 20.00 Kroki 21.00 Zeu5 * program powstał przy współpracy z OFF Radiem Kraków

Lokalizacja

  • plac Świętego Ducha 1
  • start od 18:00

Line-up

18:00
OFF Wianki przy Pompie

Eta Hox

18:00
OFF Wianki przy Pompie

Eta Hox

Więcej
19:00
OFF Wianki przy Pompie

Fedkowicz Duo

19:00
OFF Wianki przy Pompie

Fedkowicz Duo

Więcej
20:00
OFF Wianki przy Pompie

Kroki

20:00
OFF Wianki przy Pompie

Kroki

Więcej
21:00
OFF Wianki przy Pompie

Zeu5

21:00
OFF Wianki przy Pompie

Zeu5

Więcej

Scena Alternatywna

18.00 BNNT 19.00 Laboratorium Pieśni 21.00 Resina 22.00 Enablers *program powstały we współpracy z klubem Alchemia

Lokalizacja

  • plac Nowy
  • start od 18:00

Line-up

18:00
Scena Alternatywna

BNNT

18:00
Scena Alternatywna

BNNT

Więcej
19:00
Scena Alternatywna

Laboratorium Pieśni

19:00
Scena Alternatywna

Laboratorium Pieśni

Więcej
21:00
Scena Alternatywna

Resina

21:00
Scena Alternatywna

Resina

Więcej
22:00
Scena Alternatywna

Enablers

22:00
Scena Alternatywna

Enablers

Więcej

Scena Hard Rock Cafe Kraków

Lokalizacja

  • Rynek Główny
  • start od 16:00

Line-up

16:00
Scena Hard Rock Cafe Kraków

Rasmentalism

16:00
Scena Hard Rock Cafe Kraków

Rasmentalism

Więcej
17:15
Scena Hard Rock Cafe Kraków

Flirtini i goście

17:15
Scena Hard Rock Cafe Kraków

Flirtini

Więcej
18:30
Scena Hard Rock Cafe Kraków

Miuosh

18:30
Scena Hard Rock Cafe Kraków

Miuosh

Więcej
19:45
Scena Hard Rock Cafe Kraków

Natalia Nykiel

19:45
Scena Hard Rock Cafe Kraków

Natalia Nykiel

Więcej
21:00
Scena Hard Rock Cafe Kraków

The Dumplings

21:00
Scena Hard Rock Cafe Kraków

The Dumplings

Więcej
00:00
Scena Hard Rock Cafe Kraków

UNSOUND Silent Disco

Silent Disco organizowane wspólnie z Festiwalem Unsound

00:00
Scena Hard Rock Cafe Kraków

Artyści

Anz. Dtekk Rusałka Teki Latex

Scena Coca-Cola

Lokalizacja

  • ul. Powiśle 11
  • start od 16:00

Line-up

16:00
Scena Coca-Cola

Tęskno

16:00
Scena Coca-Cola

Tęskno

Więcej
17:00
Scena Coca-Cola

Misia Furtak

17:00
Scena Coca-Cola

Misia Furtak

Więcej
18:15
Scena Coca-Cola

Barbara Wrońska

18:15
Scena Coca-Cola

Barbara Wrońska

Więcej
19:30
Scena Coca-Cola

Fisz Emade

19:30
Scena Coca-Cola

Fisz Emade

Więcej
20:45
Scena Coca-Cola

Mela Koteluk

20:45
Scena Coca-Cola

Mela Koteluk

Więcej

Scena Krakowska

Lokalizacja

  • Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków
  • start od 16:30

Line-up

16:30
Scena Krakowska

Sokół Orchestar

16:30
Scena Krakowska

Przemysław Sokół / Sokół Orkestar

Więcej
17:55
Scena Krakowska

Patrick the Pan

17:55
Scena Krakowska

Patrick The Pan

Więcej
19:10
Scena Krakowska

Limboski

19:10
Scena Krakowska

Limboski

Więcej
20:25
Scena Krakowska

Renata Przemyk

20:25
Scena Krakowska

Renata Przemyk

Więcej

Altana na Plantach

Soliści i zespoły Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie

Lokalizacja

  • Altana na Plantach
  • start od 15:00

Line-up

15:00
Altana na Plantach

Młodzi w Mieście

Soliści i zespoły Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie

15:00
Altana na Plantach

Więcej

Noc Klubowa

Lokalizacja

  • start od 22:03

Line-up